1

biegamy na paliwie od body4you.pl

KImgażdy z nas rozpoczynając przygodę z bieganiem i każdym innym sportem nie myślał o tym, że sprawy przybiorą takiego obrotu jak przybierają w 80% przypadków. Mam na myśli zjawisko bycia pochłoniętym sportem. I standardowo zaczynają się „schody”. Po pierwsze skończył się okres gdzie poprawa wyników przychodziła łatwo i przyjemnie, bez specjalnego katowania się, dochodzi się do momentu, gdzie żeby te wyniki poprawić, trzeba z siebie dać dużo więcej, a pod hasłem „dużo więcej” kryje się prawdziwy łańcuszek szczęścia. Co mam na myśli? Oczywiście całe sportowe zaplecze – buty, getry, plecak, kije, opłaty startowe, jedzenie i paliwo! –  na które musisz sobie albo zapracować, albo wyżebrać po rodzinie ( :p ) albo zasłużyć jak już jesteś taki dobry i Cie jakiś TEAM przygarnie i będzie dbał łożył i woził.

Na wsparcie ze strony producentów lub dystrybutorów sprzętu jeszcze jesteśmy chyba za słabi, ale… naszym partnerem od spraw zaopatrzenia żelowo-odżywkowego został sklep body4you.pl

body4you.pl to lider jeśli chodzi o dystrybucję produktów marki OLIMP i TREC. Żele energetyczne tych producentów mamy sprawdzone i nie tylko my, ale już coraz szersze grono znajomych ultrasów – aktualnie parędziesiąt żeli pojechało do Francji na UTMB z Robertem – o szczegółach walki Roberta z dystansem już niedługo na fanpage’u!

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem lub szukasz porady dotyczącej wsparcia organizmu suplementami podczas wysiłku jak i regeneracji po treningu pytaj na body4you.pl lub u nas.

Poniżej kilka sprawdzonych i testowanych przez nas produktów:

Img (1)

Najprościej jak się da… żel przeznaczony do stosowania w trakcie wysiłku. Stosowany przy długich wybieganiach +/- co 8 kilometrów dostarczy wystarczającej ilości energii żeby z komfortowym samopoczuciem ukończyć trening lub zawody – nie wolno zapomnieć, że żele energetyczne nie zastąpią normalnego jedzenia i warto pamiętać o zdrowym i przemyślanym odżywianiu. Po prostu nawet tak dobre żele jak te „zamulą”, jeśli w żołądku będzie tylko słodka papka. Producent przewiduje jedną tubkę na dwie porcje -z doświadczenia” starcza na trzy! Bardzo dobrze się wchłaniają, smaków jest kilka i smakują naprawdę ok.

Warto zwrócić uwagę na sposób zamknięcia. Wygodny, zakręcany korek dzięki któremu nie musimy zużywać całej tubki na jednym treningu, ani śmiecić w trasie z obawy przed ulepionym plecakiem czy kieszeniami. Pełny opis znajdziecie TUTAJ

Ceny jakie znajdziecie w sklepie same w sobie są niespodzianką, ale na hasło RunningBastards – możecie liczyć na dodatkowe rabaty!!! Ewentualne zamówienia  można odebrać również u Nas na terenie Skoczowa-Cieszyna-Bielska i okolic!

Dla ułatwienia na naszej stronie w prawym górnym rogu zawsze znajdziecie logo z odnośnikiem do sklepu!

Dzięki body4you.pl!!!!

Img (4)

TREC GEL Extreme Adrenaline 90g

Img (3)

OLIMP ES BCAA 4000 EXTREME SHOT

TREC CARBOFULL Gel

Img

OLIMP ES Gel Stand-By Recovery

Pozytywnie nakręcony biegacz amator, niepoprawny gadżeciarz. Runner in progress 🙂

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *